Tańce ludowe
Dzisiejsze zajęcia były bardzo ciekawe i pełne wrażeń. Oprócz nauki tańca ludowego odbyła się również część edukacyjna. Fletnia Pani opowiadała o różnicach między tradycyjnymi polskimi instrumentami muzycznymi a instrumentami pochodzącymi z innych krajów. Uczestnicy mogli nie tylko posłuchać brzmienia instrumentów, ale także dotknąć ich i samodzielnie przekonać się, czym się od siebie różnią.
Nie zabrakło także świetnej zabawy podczas tańca „Ojra”. Taniec był bardzo energiczny, żywiołowy i pełen radości. Wszyscy bawili się doskonale, a szybkie tempo i wspólne kroki sprawiły, że na sali panowała wyjątkowa atmosfera.











